We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lian Li T80-2A computer case part
SKU
T80-2A
Category: Case Parts & Lighting
| SKU | T80-2A |
|---|---|
| EAN | 4718466006516 |
| Manufacturer | LIAN LI |
| Availability | In Stock |
The company is one of the largest manufacturers of aluminium computer cases in Taiwan and is also a major world competitor in the premium aftermarket computer case industry.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Compatible products | PC-180 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 446 mm |
| Depth | 177 mm |
| Height | 50 mm |
| Technical details | |
| Product colour | Silver |
| Compatible products | PC-180 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Lian Li T80-2A computer case part
Login for pricing
|
LIAN LI LancooI II Mesh Front Panel Wh...
Login for pricing
|
LIAN LI LancooI II Mesh Front Panel Bl...
Login for pricing
|
LIAN LI O11D-1X-3 Mini Riser Card PC...
Login for pricing
|
Recommended
LIAN LI O11D-1W-3 Mini Riser Card PC...
Login for pricing
|
LIAN LI O11D EVO Additional I/O Kit -...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
T80-2A
|
LAN2M-PW
|
LAN2M-PX
|
O11DMINI-1X-3
|
O11DMINI-1W-3
|
O11DE-3W
|
| Manufacturer |
LIAN LI
|
LIAN LI
|
LIAN LI
|
LIAN LI
|
LIAN LI
|
LIAN LI
|

